Hibiskür İle Sağlıklı Kilo Verme

Hibiskür çayı doğal bitkiler kullanılarak hazırlanan, zayıflamaya yardımcı ve içerisinde hiçbir kimyasal ürün bulundurmayan bir çaydır. İçerisinde bulunan bitkilerin her biti kilo vermek için farklı faydalar sağlayan bitkilerdir. Hibiskür çiçeğinin özünün etkileri 8 kata çıkarılmak için bu karışım haline gelmiştir. Ve gönül rahatlığı ile kullanabilme garantisini vermiştir.

Hibiskür  Çayının İçindeki Bitkiler

Tamamen doğal olan hibiskür çayının içeriğinde hibiskür çiçeği özü, biberiye, fulya çiçeği, enginar çiçeği, maydanoz ve acı çehre tohumu bulundurur. Bu bitkilerin her biri kilo vermek için ayrı ayrı faydalar ve yararlar sağlar.

Hibiskür çayı içindeki bitkiler
 • Hibiskür Çiçeği: İçerisinde antioksidan barındırdığı için kilo vermeye yardımcı olur ve özü yağ yakımını sağlar. Faydası oldukça çoktur.
 • Fulya Çiçeği: Vücuttaki ödem ve şişkinliğin atımına yardımcı olduğu gibi toksitlerin atımına da gayet yardımcı olur.
 • Biberiye: Tok hissiyatını veren en etkili doğal bitkidir aynı zamanda iştahın kesilmesini sağlar.
 • Maydanoz: Aynı fulya çiçeği gibi ödem atmaya yardımcı olur. Yağ yakımı fazla sağlamadığı için çok kilo düşüşü sağlamaz.
 • Acı Çehre Tohumu: Daha hızlı bir metabolizmaya sahip olmanızın yanında kalori oranını da düşürmeye yardımcı olur.
 • Enginar Çiçeği: Yağ yakımı ile beraber hücrelerin de yenilenmesinde, aynı zamanda vücuttaki sarkma gibi olayları engelleyerek kilo vermenin de  daha sağlıklı ve düzenli bir yolunun oluşumunu sağlar.

Hibiskür Çayının Faydaları

Hibiskür çayının doğal içeriğinden kaynaklı oldukça yararlı ve kesin sonuç gösterir faydalarına bakacak olursak;

 • Sindirim sisteminin çalışmasına yardımcı olur. Hazımsızlık, gaz sancısı gibi sorunları azaltıcı bir etkiye sahiptir.
 • Bağırsak hareketlerinin arttırılmasında destek sağlar bu sayede sindirim sistemi düzenli çalışır.
 • Vücut direncini içerisinde bulunun antioksidanlar sayesinde arttırıcı etkilere sahiptir. Bu sayede vücudu hastalıklara karşı korumaya yardımcı olur.
 • Hibiskür çayı karbonhidrat emilimini yavaşlatma etkilerini gösterir ve böylece kan şekeri dengelenmesinde büyük katkılar sağlar. Bu sayede hibiskür çayı kilo vermeye yardımcı olur.
 • Karbonhidrat emilimi düşer bu olay kilo vermede en önemli etkilerden birisidir. Kilo vermenin dışarıdan gözlemlendiğinde daha belirgin olmasını sağlamaktadır.
 • Cildi gençleştirir. Hücre yenilenmesini derinden tetikler. Derinin elastikliğini arttırır ve bünye kendisini toparlamaya başlar.
 • Deri alt yağlarını uyandırır adipostere etki ile depolanan yağları enerji olarak yakmayı sağlar. Bu sayede hem vücut hacmi küçülmeye uğrar hem de net ağırlıklarda değişimler meydana gelir.

Hibiskür Çayı Nasıl Kullanılır?

Basit ve etkili bir ürün olan hibiskür çayı, insanların ilgisini hem kolay bir kullanım olması hem de işe yaramasından dolayı büyük oranda çekmiştir. Ürünü kullanmaya başladıktan sonra her kullanım ile ortalama 160 gram yağ yakımı gerçekleştirilir. Bazı durumlar bu değerin artmasına veya azalmasına yardımcı olabilir. Her paket %80 üzerinde kalori bloklaması sağlayarak günlük tüketilen kalori miktarının büyük oranda azalmasına yardımcı olur.

İnsanların fazla istenmeyen kilolarından kurtulmaları en doğal haklarıdır. Hibiskür çayı bu istenmeyen kilolardan kurtulmanın en güçlü yöntemini bize rahat bir şekilde sunar. Bu ürünü diyet ve spor yapmaya yatkın olmayan kişiler de kullandığında oldukça verimli sonuçlar gösterir. Fakat diyet ve sor yapmadan ürünü aksatmadan her gün düzenli bir şekilde kullanmanız gerekmektedir.

Hibiskür çayı ile zayıflama

Bir kutu içerisinde 20 paket bulunmaktadır. Ve her gün bir paket tüketilmelidir. Genel olarak en yüksek etkiyi almak isteyenler için öğleden önce bir kase yoğurda 1 paketi karıştırıp tüketilmesi önerilmektedir. Yoğurt ve hibiskür ile kişi ciddi oranlarda istemediği kiloların kaybını yaşayacaktır. Bu kullanım yöntemi 30 günde 10 kiloya kadar verebilmenize gayet sağlıklı bir şekilde yardımcı olacaktır. Ortalama kilo verim değerleri kişinin sağlığına, yaşına, kilosuna göre değişiklik gösterebilmektedir. Bu nedenle aylık kilo verim aralığı 5 ile 10 kilo arasında belirlenmektedir. Daha sağlıklı bir yaşama güzel adımlar atmak için hibiskür çayı sipariş verebilirsiniz.