Curcumin 500 Altın Yoğurt Kürü


Curcumin 500 Altın Yoğurt Kürü özel olarak hazırlanmış olan ve içerisinde zerdaçal bulunan bu kür ve zerdaçal hint bölgesinde en çok kullanılmak da olan bir baharat çeşididir.Uzmanlar tarafından oldukça bilinmekte ve de önerilmekte olan bu ürün içeriği yönünden tamamiyle doğal olmakla beraber içerisinde hiçbir katkı maddesi bulundurmaz. CurZerdeçal ağırlıklı bir çok faydalı bir karışımdır. Hint yemeklerinde çok yaygın olarak kullanılan bu baharat, bitkinin yer altındaki saplarından elde edilir. Aynı zamanda köriye sarı rengi veren baharat olarak da bilinmektedir. Hindistan’da da uzun zamandır şifalı bitki olarak kullanılmaktadır.Hindistanda oldukça fazla yaygın olarak kullanılır.


Curcumin 500 İçeriği?

%63 oranında Zerdeçal, %9 oranında Cinnemon, %7 oranında Ginger ve %21 oranında Beer Milk bulundurmaktadır.İçerisinde tamamen bitkisel öge barındıran bu ürün sağlık bakanlığı tarafından onaylı ve izinli bir ürün olmakla beraber kullanan müşterilerimizin oldukça memnun kalıp beğendiği bir üründür. İçeriğinde zerdeçal özü (kurkumin), arı sütü, propolis seylon tarçını ve zencefil bulunmaktadır.


Curcumin 500 Faydaları?


Cilt sağlığını düzenlemektedir.
Kan şekerinin düzenlenmesinde etkisi vardır.
Enflamasyonu hafifletir.
Depresyon ve benzeri ruh hastalıklarına karşın etkilidir.
Kanser önleyici özelliği vardır.
Beyninin işlevini arttırır.
Eklem ağrılarını hafifletici etkisi vardır.
Kolesterolü dengeler.
Kan pıhtılaşmasını hafifletir


Curcumin 500 Kullanımı?


İlaç gibi satılamaz. Gıda takviyesidir, herhangi bir sağlık sorununa karşı ilaç olarak kullanılamaz. Günde 1 şaset kullanılması tavsiye edilir. Curcumin 500 içerisinde 10 şaset bulunmakta. Dolayısıyla 1 kutu kullanım süresi 10 günlüktür. Yoğurt ile birlikte tüketilmesi önerilmektedir
Curcumin 500 Yan Etkisi Var Mıdır?
Doğal bir bitkiden yapılmış olan ve içerisinde hiçbir yabancı kimyasal madde içermeyen bu ürün doğal olmakla beraber oldukça çok fazla kullanılmakda ve faydalarını görmektedirler.Saymakla bitmeyen faydaları vardır.Zerdeçal mucizesi diyebileceğimiz curcumin 500 tam anlamıyla bir bitki mucizesidir.


Curcumin 500 Kimler kullanmalıdır?


Zayıflamak isteyenler, hızla kilo alanlar ve bunun önüne geçemeyenler, evde çok hareketsiz kalarak aşırı yağlananlar için özel olarak üretilmiş bitkisel bir formül.
Curcumin 500 Fiyatı?
1 adet + kargo ücreti 59 TL’dir.
3 adet + ücretsiz kargo 139 TL’dir.
5 adet + ücretsiz kargo 229 TL’dir.